FB_IMG_1630058592054.jpg


DONAMI.EU - dorty na zakázku - dorty Ostrava

Jmenuji se Martina Rajnochová a již přes 17 let pro vás v Ostravě vyrábím dorty na zakázku. 

Protože dorty jsou mojí vášní, je každý dort výjimečný, připravený s tou největší péčí a z nějkvalitnějších surovin.  Ať už je to italské mascarpone, belgická čokoláda, holandský marcipán nebo české jahody, jsou vybírány ty nejkvalitnější suroviny proto, aby byl výsledek dokonalý.  Je to kousek narozeninového štěstí vyráběný srdcem. Specializuji se také na výrobu zákusků a mini dortů nazvaných Smart ®


Proč se dortové studio jmenuje DONAMI

DOrty NA ru


Pro jakýkoliv typ dortu si můžete zvolit velikost,  příchuť korpusu, krému i ovocné náplně a design. Pokud byste chtěli objednávku dále upřesnit či doplnit, přidejte informace do emailu k objednávce nebo mě rovnou kontaktujte.   

 

Vzhledem k udržení vysoké kvality výrobků v našem dortovém studiu DONAMI je možné, že týdenní kapacita termínů může být vyčerpána. Doporučuji proto prosím objednat s dostatečným předstihemať můžeme doladit detaily vámi zvoleného dortu.

Dortové studio DONAMI najdete v Ostravě Dubině, kde si také dort můžete vyzvednou. A když to budete mít ke mě daleko po domluvě dort dovezeme. 

Kontakt


Co vše pro vás vyrábíme:

narozeninové dorty pro dívky / narozeninové dorty pro chlapce / pro muže / pro ženy / svatební dorty / sweet bary / dorty k výročí / valentinské překvapení ♥ / zákusky / dezerty / makrónky / panna cota / bezlepkové dorty a dezerty / bezlaktozové dorty a dezerty / nízkosacharidové dorty a dezerty (low carb)

. . .

Dorty Ostrava 

KVALITA VYRÁBĚNÁ SRDCEM. 

imagetools0.jpg

Provozní doba:

 PO-PA dle telefonických objednávek

TELEFONICKÝ PŘÍJEM OBJEDNÁVEK:

PONDĚLÍ - STŘEDA OD 09-15HOD.

EMAILEM NEOMEZENĚ, CENÍK NA VYŽÁDÁNÍ


Potřebujete poradit jak se k nám dostanete? Klikněte prosím zde.. https://maps.app.goo.gl/23sdjoJ1Niku65JN9

Q7G2+JC


 

Ráda bych znala váš názor. Přidejte do našeho profilu svoji recenzi. https://g.page/r/CSldadp9t1M8EBE/review

Pod tímto odkazem naleznete také spoustu fotografií našich dortů.


Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce, Ústřední inspektorát – oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení sporů jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce: www.coi.czwww.adr.coi.cz, e-mail: adr@coi.cz.